System FloodWarden

Skonfiguruj swoją barierę FloodWarden

Zapora przeciwpowodziowa FloodWarden to kompaktowy system ochronny o potwierdzonej skuteczności i wysokiej funkcjonalności. Elementy systemu są wykonane z kompozytu PVC i hybrydowych włókien ciągłych szklanych, odpowiednio połączonych w celu wzmocnienia wytrzymałości, sztywności i trwałości profili. Dzięki tej technologii, uzyskano produkt wytrzymałościowo porównywalny z lekkimi konstrukcjami stalowymi, przy zachowaniu ceny, wagi i odporności na czynniki atmosferyczne, jakie oferuje PVC – a więc surowiec, z którego produkowane są ramy okienne. Oferowane zabezpieczenia przeciwpowodziowe budynków są przeznaczone do użytku w obiektach mieszkalnych, komercyjnych, sportowych, użyteczności publicznej. Plastikowe bariery przeciwpowodziowe FloodWarden skutecznie chronią obiekt przed wdzieraniem się wody przez nieszczelności otworu drzwiowego, jednocześnie znacząco obniżając szkody wyrządzone przez powódź czy lokalne podtopienie.

mobilna ścianka przeciwpowodziowa

Elementy Stałe

1. Słupki mocujące
Słupki mocujące pełnią rolę prowadnic i są wykonane z PVC. Ich montaż jest indywidualnie dostosowany do potrzeb danego projektu.

Elementy mobilne

FloodWarden to przenośne zapory przeciwpowodziowe odznaczające się wysoką skutecznością oraz łatwością w montażu. Na elementy mobilne przenośnej zapory przeciwpowodziowej składają się:

2. Panele
Wysokość systemu i długość panelu jest dobierana indywidualnie w zależności od projektu oraz przenoszonych obciążeń. Zastosowanie symetrycznego profilu panelu eliminuje pomyłki przy montażu, gdyż nie ma konieczności składania systemu według określonej kolejności. Wyjątkiem jest panel dolny, wyposażony w uszczelkę przygruntową.

3. Uszczelki
We wszystkich typach belek zaporowych i słupów stosuje się wymienne uszczelki wykonane z EPDM.

4. Klucz do kompresji
Urządzenie do docisku paneli w celu uzyskania odpowiedniej szczelności.

5. Uszczelka przygruntowa
Jest umieszczana w dolnym panelu.

Bariery przeciwpowodziowe – Cennik

Cena za zapory przeciwpowodziowe jest uzależniona od wymiarów elementu konstrukcyjnego oraz preferencji estetycznych Zamawiającego. Oferujemy możliwość wykonania bariery na wymiar, zgodnie z wymogami danego projektu. W celu skonfigurowania systemu FloodWarden dopasowanego dla Państwa inwestycji zachęcamy do skorzystania z konfiguratora FloodWarden.21 dostępnego na naszej stronie internetowej. W 4 prostych krokach skonfigurują Państwo system dopasowany do potrzeb projektu otrzymując również informację cenową wybranego produktu.

Skonfiguruj swoją barierę FloodWarden

Oferowane przez naszą firmę modułowe systemy przeciwpowodziowe to tani, a zarazem skuteczny sposób, aby ochronić mienie przed zalaniem. Gwałtowne burze oraz intensywne opady deszczu mogą spowodować, że poziom wody zacznie szybko wzrastać. W takich sytuacjach konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań, zanim dojdzie do powodzi. Bariery przeciwpowodziowe stanowią więc doskonałe rozwiązanie, gdyż pozwalają na szybkie ustawienie zapory bez konieczności angażowania specjalistycznych służb.

Mobilne systemy ochrony przeciwpowodziowej

Powodzie powodują ogromne straty finansowe, które są odczuwalne jeszcze długo po ustąpieniu opadów. Wysokie koszty remontu oraz zniszczenie mienia to tylko niektóre skutki powodowane przez ten żywioł. W najgorszej sytuacji są właściciele budynków znajdujących się blisko zbiorników wodnych oraz położonych na obniżonym terenie. W takich miejscach ryzyko zalania jest spore, dlatego warto zainwestować w zapory przeciwpowodziowe, zanim dojdzie do sytuacji kryzysowej. Woda to trudny do opanowania żywioł, który trudno powstrzymać. Potrzeba więc skutecznego rozwiązania, aby zapobiec zalaniu wnętrza obiektu. Mobilna ścianka przeciwpowodziowa to prosta, a zarazem szczelna konstrukcja o dużej wytrzymałości. Jej montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani fachowych umiejętności, gdyż ogranicza się jedynie do zainstalowania paneli.

Modułowe systemy przeciwpowodziowe – najlepsza ochrona

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci ochronić mienie przed zalaniem. Bariery przeciwpowodziowe wykonane są z lekkich, a jednocześnie trwałych materiałów odpornych na działanie wody. Dzięki modułowej konstrukcji są łatwe w montażu oraz wygodne w przechowywaniu, gdyż nie zajmują dużo miejsca. Do najważniejszych zalet mobilnych ścianek przeciwpowodziowych zaliczają się:

  • wysoka skuteczność,
  • szczelna i wytrzymała konstrukcja,
  • szybki i bezproblemowy montaż,
  • atrakcyjna cena,
  • uniwersalne zastosowanie.

Mobilne systemy ochrony przeciwpowodziowej to doskonała alternatywa dla tradycyjnych worków z piaskiem, które nie zawsze są skuteczne. Konstrukcja wykonywana jest na zamówienie, aby dopasować jej parametry do miejsca montażu. Oferowane zapory przeciwpowodziowe sprawdzą się w domach, budynkach gospodarczych oraz obiektach komercyjnych, które są zagrożone ryzykiem zalania. Jesteśmy w stanie wykonać prowadnice w dowolnym kolorze, aby bariera przeciwpowodziowa nie wpływała niekorzystnie na estetykę architektury budynku.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje publiczne oraz klientów indywidualnych. Nasze zapory przeciwpowodziowe cechuje atrakcyjna cena, połączona z wysoką skutecznością bariery przeciwpowodziowej.